Dostawa

Pakowanie

Pakowanie zbiorników może być wykonane wg standardowej procedury firmy NIWA, wg specyfikacji klienta oraz wymaganiami pakowania dla transportu morskiego.

 

Rodzaje pakowania

 

* h) Materiały, których skład i cechy konstrukcyjne sprawiają, że są szczególnie podatne na korozję, uszczelniamy folią z tworzywa sztucznego o grubości co najmniej 0,2 mm. Folię dobieramy w zależności od czasu trwania transportu i jego rodzaju (folia z mieszanki polietylenowej lub aluminiowej). Do jednostek opakowanych dodaje się wystarczające ilości środka osuszającego, aby zapewnić, że wilgotność względna powietrza wewnątrz szczelnie zamkniętego opakowania foliowego przez cały czas utrzymywana jest na poziomie poniżej 50%.

Przykłady naszych realizacji

Dostawa

NIWA oferuje swoim klientom dostawy zbiorników na budowę na ogólnych zasadach Incoterms 2020.

Możliwe jest przygotowanie do transportu klienta jak i organizacja dostawy pod dane miejsce.

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami transportowymi i spedycyjnymi tak by dostarczyć urządzenie bezpiecznie, na czas i zgodnie z obowiązującymi przepisami, wymaganymi pozwoleniami dbając zarazem o budżet klienta.

Jesteśmy w stanie dostarczyć każde urządzenie, którego szerokość nie przekroczy 5000 mm oraz wysokości 4500mm.

Organizujemy transport zamówionych wyrobów do klienta, w kraju i zagranicą:

  • Transport LTL - najczęściej wykorzystuje się busy lub auta typu solo,
  • Transport FTL - z wykorzystaniem powierzchni całego samochodu typu: plandeka, firanka, mega oraz w niektórych przypadkach nawet ruchoma podłoga. Towar nie może przekraczać ciężaru 24T, długości 13,6 m, wysokości do 3 m oraz szerokości 3,5-4 m.
  • Transport nad gabarytowy - ładunek przewożony jest naczepami niskopodwoziowymi lub platformami. Przewóz towarów, które przekraczają dopuszczalne normy, wymaga zezwoleń i doboru specjalnego pojazdu.

Przykłady naszych realizacji

Oferta Aparaty ciśnieniowe i zbiorniki Dostawa
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor
Skróty klawiszowe